Registracija +370 678 84422 +370 5 2409390 info@slenioklinika.lt T. Kosciuškos g. 26, Vilnius

Konsultacija

Odontologo konsultacija

Profesionali odontologo konsultacija užtikrina dantų sveikatą ir estetiką. Konsultacijų metu aptariami dantų gydymo būdai ir estetinės procedūros, pvz., estetinis plombavimas ar dantų balinimas. Kvalifikuoti specialistai atsakys į visus Jūsų klausimus, įvertins dantų būklę, suteiks išsamią informaciją apie Jums aktualius gydymo būdus ar estetikos procedūras, sudarys gydymo planą ir nurodys individualaus gydymo kainas. Jei norite pasirūpinti dantų sveikata, atvykite į „Slėnio“ odontologijos kliniką – garantuojame profesionalumą, šiltą priėmimą ir malonų bendravimą. Konsultacijų ir gydymo metu naudojamos aukštos kokybės medžiagos ir moderni gydymo įranga. Odontologo konsultacija teikiama suaugusiems ir vaikams, aptariant prevencines dantų priežiūros priemones.

Kaip vyksta odontologo konsultacija?

Bendros praktikos gydytojas odontologas konsultacijos metu įvertins dantų ir žandikaulių būklę, atsižvelgs į Jūsų pageidavimus ir ieškos tinkamiausio sprendimo. Siekiant geriausių gydymo rezultatų, ypač esant dauginiams dantų bei jų eilių pažeidimams, dantų nusidėvėjimui, sąkandžio problemoms, uždegiminiams dariniams burnos ertmėje, Jums bus rekomenduota kompetentingų atitinkamos srities specialistų konsultacija.

Kvalifikuoti gydytojai padės rasti teisingiausią sprendimą konkrečiu atveju, net ir esant sudėtingai situacijai, pateiks alternatyvaus gydymo variantus ir apskaičiuos preliminarią gydymo kainą. Jums bus išsamiai paaiškinta, kokios yra galimos gydymo komplikacijos, kiek laiko turėtų užtrukti Jūsų pasirinktas gydymas ir kokių rezultatų reikėtų tikėtis. Stengsimės atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus.

 
Kokia odontologo konsultacijos kaina?

Pirminė apžiūra ir konsultacija (15 – 20 min) – 15 €
Išsami konsultacija su gydymo plano sudarymu (30-60 min) – 29 €
Išplėstinė gydytojų specialistų konsultacija (konsiliumas) – 58 €

Suplanuokite vizitą pas gydytoją