Registracija +370 678 84422 info@slenioklinika.lt T. Kosciuškos g. 26, Vilnius
Evo Night Home Kit – dantų balinimo sistema Gintautė Petrikienė|Burnos higienistė

 

ENLIGHTEN SMILES – pažangiausia dantų balinimo sistema

„Enlighten“ yra plačiai pripažinta efektyviausia balinimo sistema pasaulyje. Vienintelė kuri garantuoja „Vita“ B1 atspalvį beveik kiekvienam mūsų pacientui. Sėkmės rodiklis yra 98%.

Garantuotas ilgalaikis balinimo rezultatas ir mažas dantų jautrumas. Esant padidintam jautrumui rekomenduojama naudoti nujautrinimo gelį.

Prieš dantų balinimą būtina atlikti profesionalią burnos higieną ir pasikonsultuoti, dėl balinimo galimybės su gydytoju odontologu arba burnos higienistu.

Balinimo su kapomis ir Enlighten Evo Night Home Kit atmintinė

Odontologijos klinikoje yra nuimami atspaudai individualių balinimo kapų gamybai.

Kitu vizitu atiduodamos kapos, bei Evo Night sistema dantų balinimui namie. Kurią sudaro 1 gelio švirkštas 5ml 10%  ir 1 gelio švirkštas 5ml 16% karbamido peroksido (carbamide peroxide).

 

Vakare, išsivalius dantis į balinimo kapas išspauskite po nedidelį kiekį balinimo gelio (abiems žandikauliams vieno balinimo metu rekomenduojama sunaudoti ne daugiau kaip 1 padalą balinimo gelio kiekio, t.y. 1/7 viso balinimo švirkšto).

Užsidėkite kapas ant dantų. Iš kraštų ištryškusį perteklių nuvalykite su ausų krapštuku arba vata. Jeigu perteklius buvo didelis, kitąkart naudokite mažiau gelio.

Eikite miegoti.

Ryte išimkite kapas, jas išvalykite ir išskalaukite burną. Rekomenduojame ryte į kapas įsidėti nujautrinimo gelio.

Dantis pradėkite balinti su 10% karbamido peroksidu, po 7-10 dienų (kai gelis baigsis), tęskite balinimą su 16% balikliu iki kol jis baigsis.

Balinimo gelius visada laikykite šaldytuve.

 

Suplanuokite vizitą pas gydytoją