Registracija +370 678 84422 info@slenioklinika.lt T. Kosciuškos g. 26, Vilnius
Patikimiausi Šveicariški dantų implantai

 

Straumann simply doing more LOGO

STRAUMANN – šveicariškos kokybės implantai

Kodėl verta rinktis STRAUMANN?

 • Patraukli kaina ir platus asortimentas. Kvalifikuotas gydytojas nustatys konkretaus paciento būklę ir padės priimti optimaliausią STRAUMANN sprendimą, atitinkantį Jūsų sveikatos ir finansų poreikius.
 • Viso gyvenimo trukmės garantija. Garantijos suteikimas užtikrins, kad prireikus Jums bus suteikta nemokama skubi pagalba net 70 pasaulio šalių.
 • Aukščiausi prigijimo rodikliai. Prigijimo rodikliai siekia net 98–100 %.
 • Ilgesnė tarnavimo trukmė. Mažiausiai 2 kartus ilgesnė tarnavimo trukmė, lyginant su kitų gamintojų implantais.
 • Visame pasaulyje vertinama kokybė. Visi be išimties STRAUMANN implantai ir protezavimo detalės gaminami modernioje Šveicarijos gamykloje, implantams keliant maksimalius kokybės reikalavimus.

Su STRAUMANN implantais galite daugiau, nes…

 • Šveicarijoje pagaminti dantų implantai. STRAUMANN implantus sukūrė šveicarų inžinieriai. Siekiant išsaugoti kokybę, iki pat šių dienų implantai ir visos protezavimo detalės yra gaminami Šveicarijoje. Tai neabejotinai pati moderniausia implantų gamykla pasaulyje, kurioje naudojamos šiuolaikiškos technologijos.
 • STRAUMANN – tai kokybė.STRAUMANN supranta, kad klientui svarbiausia – kokybė, todėl visame dantų implantų gamybos procese naudojama aukščiausio lygio kokybės kontrolės sistema. Užtikriname, kad kiekvienas gamybos etapas yra kruopščiai prižiūrimas ir tikrinamas nuo pradinių medžiagų iki paruošto gaminio. Tai leidžia garantuoti, kad pacientui bus įsriegtas aukščiausios kokybės implantas.
 • Implantams suteikiama viso gyvenimo garantija.STRAUMANN implantams suteikiama tarptautinė garantija visam gyvenimui. Be to, jei prireiktų, daugiau nei 70-tyje pasaulio šalių Jums bus suteikta skubi, aukščiausios kvalifikacijos gydytojo pagalba. Jei prireiktų keisti implantą ar protezavimo detales, jos Jums nieko nekainuos.
 • STRAUMANN – strateginis ITI partneris.Tarptautinė implantologų draugija (International Team for Implantology – ITI) – tai nepriklausoma ir didžiausia pasaulyje akademinė organizacija, kurios pagrindinė sritis yra implantologija ir audinių regeneracija. Šiuo metu jai priklauso daugiau nei 15 000 odontologų iš viso pasaulio. ITI bendradarbiauja su daugiau nei 150 geriausių universitetų ir odontologijos mokyklų, todėl atveriamos išskirtinai plačios galimybės klinikiniams tyrimams ir nuolatiniam dantų implantų tobulinimui.
 • STRAUMANN investuoja į tobulėjimą ir mokslą.STRAUMANN – daugiausiai į mokslinius tyrimus investuojanti dantų implantų kompanija visame pasaulyje. Daugelis STRAUMANN kompanijos patentuotų išradimų yra tapę tikra revoliucija dantų implantų gamybos technologijoje. Moderni implanto paviršiaus apdirbimo metodika SLA užtikrino kur kas geresnį implantų prigijimą. SLAactive technologija leido kelis kartus sutrumpinti implantų prigijimo laiką ir beveik iki 100 procentų padidinti prigijimo rodiklį. Roxolid – titano ir cirkonio lydinys – suteikė implantams daugiau stiprumo (30 proc.), todėl gydymo procesas tapo mažiau invazyvus. STRAUMANN technologijos tapo revoliucija, dėl kurios implantacija tapo dar paprastesnė ir greitesnė.
 • Neabejotinas lyderis pasaulyje. STRAUMANN – šiandieninis dantų implantų kokybės standartas. Dėl išskirtinio dėmesio mokslui, technologijoms, tyrimams, plataus asortimento ir lanksčios kainos, STRAUMANN dantų implantai yra numeris vienas visame pasaulyje!

STRAUMANN implantai – šveicariška viso gyvenimo kokybė!

Unikalūs ir novatoriški STRAUMANN implantai neturi jiems prilygstančių analogų. ROXOLID SLActive implantai – daugiau nei pusė visų STRAUMANN implantų, parduodamų JAV ir Vokietijoje.

ROXOLID SLActive implantų unikalumą lemia ypatingos jų paviršiaus savybės, kurios buvo sukurtos, panaudojant specialią technologiją SLActive. Siekiant maksimalios kokybės, implantai gaminami visiškame vakuume ir yra laikomi sandariose pakuotėse, pripildytose specialaus skysčio, užtikrinant tinkamą implanto apsaugą – jis neturi jokio sąlyčio su deguonimi, todėl ypatingosios implanto paviršiaus savybės išlieka iki pat implantacijos.

Chemiškai aktyvus ROXOLID SLActive implanto paviršius „pritraukia“ kraują ir intensyviai stimuliuoja jame esančias daleles, kurios rūpinasi gijimo procesais. Taip beveik iki nulio sumažinama implanto neprigijimo rizika, o jo prigijimo laikas sutrumpėja perpus. Todėl, jei įprasto implanto atveju saugias protezavimo procedūras galima pradėti praėjus 6–8 savaitėms po implantacijos, naudojant STRAUMANN ROXOLID SLActive implantą, užteks vos 3–4 savaičių.

Originalios STRAUMANN protezavimo detalės

Original on Original – tai originalios standartinės arba originalios ir individualiai Jums pritaikytos protezavimo detalės, kurios yra gaminamos STRAUMANN frezavimo centre. Šių detalių naudojimas užtikrina protezinės dalies ilgaamžiškumą ir puikų estetinį rezultatą.

Pasaulyje egzistuoja daugybė įvairių STRAUMANN protezavimo detalių kopijų, tačiau nei viena iš jų neatitinka originalių STRAUMANN gaminių savybių.

Suplanuokite vizitą pas gydytoją